Skip to main content

Pomůžeme vám, aby váš domov vypadal
atraktivněji a hodnotněji. Naši speciálně
vyškolení fotografové pořídí profesionálně
stylizované fotografie vašeho domu, aby se
v něm potenciální kupující cítili dobře.
Spolupracujeme s realitními makléři,
kteří naše služby nabízejí svým klientům.

Kontaktujte nás ještě dnes a my vám poskytneme profesionální služby při prodeji nebo pronájmu vaší nemovitosti.

Pokud chcete prodat svou nemovitost rychle a s dobrým ziskem, vyzkoušejte naši službu Home Staging. Připravíme vnitřní prostory a proměníme Vaši nemovitost v něco, co přiláká kupující.

Vyšší prodejní cena

Abychom zvýšili hodnotu vaší nemovitosti, přizveme interiérového designéra, který provede změny v interiéru. Tím se může zvýšit komfort a vzhled vašeho obytného prostoru, který se stane útulnějším a světlejším. V závislosti na vašem rozpočtu mohou být změny provedeny v průběhu několika měsíců nebo najednou.

Hezčí prezentace

Prezentujte své realitní služby atraktivnějším způsobem pomocí naší platformy. Atraktivnější prezentace, přitažlivé inzeráty a působivé fotografie spíše zaujmou na první pohled a váš inzerát se bude odlišovat od ostatních.

Více zájemců

Pomůžeme vám oslovit více zájemců, takže nemovitost bude ještě atraktivnější. Můžete si vybrat nejlepší cenu a přizpůsobit jí svou nabídku.

Rychlejší prodej

Je to pravda. Existuje kouzelný recept, jak urychlit proces prodeje vašeho domu - říká se mu dokonalá prezentace. A my se postaráme o to, aby váš byt vypadal přesně tak, jak má.

Jak vlastně Home Staging probíhá?

Home staging je příprava nemovitosti na prodej. Nejdůležitější je mít na paměti, že dům by měl být připraven k předvádění. Mějte na paměti, že potenciální kupující stráví prohlídkou vašeho domu asi 5 minut, takže musí vypadat lákavě a atraktivně.

Nezávazná konzultace

Nejste si jisti, zda má váš dům potenciál k prodeji? Rádi byste se dozvěděli více o home stagingu, ale nemáte čas číst všechny články a studie? Objednejte si u nás nezávaznou schůzku a my vám vysvětlíme vše, co potřebujete vědět!

Prohlídka nemovitosti

Základní prohlídka domu je velmi důležitým krokem při přípravě domu na prodej. Společně s vámi nemovitost prohlédneme a rozhodneme, co je třeba změnit, problémem není ani nezařízený byt. Další službou je zajištění potřebného vybavení k zapůjčení po dobu prodeje.

Realizace Home Stagingu

Plně zařízený byt se vším potřebným nábytkem, realizace domácí etapy zabere přibližně 2-6 hodin. Naše služba home staging zahrnuje uspořádání plně zařízeného bytu, přestěhování a rozmístění nábytku, prosvětlení interiéru dekorativními prvky, provedení nezbytných oprav, pokud je to nutné.

Nenašli jste co jste hledali? Jste na správném místě. Díky našim odborným znalostem, nadšení a místní znalosti jsme připraveni vám pomoci na každém kroku od úvodní schůzky až po závěrečný stůl. Nabízíme bezplatné konzultace, tak se přijďte podívat, co v nás je! Vyplňte prosím krátký formulář a my se Vám ozveme.

Celé jméno *
E-mail *
Telefon *
+420
Hledat
  Zpráva pro nás *
  Odeslat

  Nejčastější dotazy

  Jaká je cena Home Stagingu?
  "Home staging pro případné kupce vašeho domu zohledňuje způsob, jakým lidé nakupují, a způsob, jakým vnímají váš dům. Je to v podstatě předprodejní služba, což znamená, že má váš dům učinit dostatečně lákavým, aby se snadněji prodal.
  Jak dlouho to bude trvat?
  Každá nemovitost je jedinečná. Proto může příprava, pořízení fotografií a jejich zveřejnění na webových stránkách Realitky trvat 2 až 6 hodin. Přesný čas se dozvíte před rezervací.
  Pokud se nemovitost neprodá budu něco platit?
  Pokud by se nemovitost nepodařilo prodat, nic z našich služeb neplatíte. Home staging by byl tedy zdarma.
  Může se reálně zvýšit cena nemovitosti?
  Hledáme nemovitosti, které lze pronajmout firmám nebo jednotlivcům. Prodejní cena se zvýší v průměru o 10 %. U vybraných nemovitostí se nám však podaří dosáhnout až 30 %, což je několik set tisíc korun.
  home-shape-02 Home Staging
  reality_od_nas_logo Home Staging
  Reality od nás s.r.o.
  Sídlo: Střelecká 1334/26
  46601, Jablonec nad Nisou
  Česká republika🇨🇿
  IČ: 28377699
  Spisová značka C 26348
  zapsáno u Krajského soudu v Ústí nad Labem
  © Realityodnas.cz
  Created by REDhand.cz

  Sociální sítě