Skip to main content

Základem úspěšného prodeje nemovitosti je správně stanovená prodejní cena.
S dobrým odhadem v ruce víte, jaká je skutečná hodnota, a získáte představu o tom,
jak dlouho bude prodej vašeho domu nebo bytu trvat.
Prodávající se často snaží nastavit prodejní cenu příliš vysoko a zbytečně tak přicházejí o kupce. Postupem času je pak nucen nabídkovou cenu postupně snižovat. Nemovitost se tak stává na trhu podezřelou.
Na druhou stranu se někteří realitní makléři snaží nastavit nabídkovou cenu nízko,
aby rychle prodali a získali provizi.

Ocenění nemovitosti pomáhá odhadnout, jaká cena je za nemovitost přiměřená. To může být užitečné, pokud se rozhodujete o prodeji, víte, jakou má váš dům hodnotu, nebo zvažujete, kdy je nejlepší dát dům na trh.

Jak se dá určit reálná cena nemovitostí?

Ke stanovení reálné tržní hodnoty nemovitostí používáme různé přístupy, včetně znaleckého posudku a analýzy, analýzy srovnatelných prodejů a vlastního průzkumu.

Cenové mapy

Jako prodávajícího nemovitosti vás zajímají prodejní ceny. Bohužel však neexistuje způsob, jak tyto údaje získat z volně dostupných realitních serverů nebo portálů. Můžete je najít na jednotlivých webových stránkách a portálech. Jedná se však pouze o nabídkové ceny - nikoliv o ceny prodejní! Zde přicházíme na řadu my... Získáme přesné údaje o prodejích z katastru nemovitostí (pokud si to přejete) a vypočítáme pro vás průměrnou prodejní cenu za metr čtvereční prodané nemovitosti v dané oblasti!

Realitní databáze

Díky přístupu do databáze celé sítě realitních kanceláří máme důležité informace o tom, za jaké ceny a za jak dlouho se v dané oblasti prodávaly podobné nemovitosti jako ta vaše. Tyto důvěrné informace vám mohou pomoci odhadnout hodnotu vašeho domu.

Vlastní zkušenosti

Můžete se spolehnout, že naši makléři zjistí, co všechno ovlivňuje ceny nemovitostí v dané lokalitě. Jaká je aktuální nabídka a poptávka, abychom přesně věděli, za jaké ceny se v regionu prodávají byty a domy.

Jak probíhá odhad tržní ceny nemovitosti?

Proces odhadu tržní ceny nemovitosti zahrnuje porovnání našich vlastních zkušeností se zkušenostmi jiných renomovaných odborníků a zohlednění informací, které nám o své nemovitosti poskytnete. To zahrnuje podrobnosti o poloze, kvalitě a stavu nemovitosti i o její celkové vizuální přitažlivosti, ale také z hlediska těch aspektů, které určují její budoucí tržní hodnotu.

Kontaktní formulář

Abychom mohli připravit podrobnou analýzu, potřebujeme od vás co nejvíce informací o prodávané nemovitosti. Prvním krokem je vyplnění kontaktního formuláře. Nezapomeňte přiložit fotografie budovy a veškeré dokumenty (např. list vlastnictví nebo katalogy nemovitostí), které jsou důležité pro ocenění vašeho nemovitého majetku.

Doplnění důležitých informací

Před vypracováním odhadu vám zavoláme, abychom se ujistili, že máme k dispozici všechny podrobnosti o vašem majetku. Naším cílem je, aby konečná cena byla co nejpřesnější.

Vypracování odhadu a strategie

Jakmile obdržíme vaši žádost, budeme vás kontaktovat a veškeré informace vám zašleme e-mailem. Pak si je můžete v klidu a beze spěchu prohlédnout a vše si pečlivě prostudovat.

Rozhodli jste se prodat svou nemovitost?

V případě, že se rozhodnete prodat svou nemovitost s naší pomocí, vyřídíme za vás všechny záležitosti a najdeme solventní kupce. Nemovitost budeme propagovat na realitních serverech a sociálních sítích. S námi prodáte svou nemovitost rychle a bez zbytečných starostí.

Nenašli jste co jste hledali? Jste na správném místě. Díky našim odborným znalostem, nadšení a místní znalosti jsme připraveni vám pomoci na každém kroku od úvodní schůzky až po závěrečný stůl. Nabízíme bezplatné konzultace, tak se přijďte podívat, co v nás je! Vyplňte prosím krátký formulář a my se Vám ozveme.

Celé jméno *
E-mail *
Telefon *
+420
Hledat
  Zpráva pro nás *
  Odeslat
  Proč nabízíme bezplatný odhad ceny nemovitosti
  Nabízíme bezplatný odhad ceny nemovitosti, abychom vám dokázali, že jsme pro vás ta správná realitní kancelář a že máme kvality, které vám - našim budoucím zákazníkům - mohou sloužit. Získáte tak jasnou představu o naší profesionalitě a také o kvalitě našich služeb.
  Je Váš odhad přesný?
  Přesný odhad závisí na podrobných informacích o vaší nemovitosti. Pro získání přesného odhadu tržní ceny je ideální osobní prohlídka oceňované nemovitosti. Při té příležitosti vám realitní makléř zodpoví mnoho otázek a poradí vám vhodnou strategii prodeje.
  Kdy budu mít výsledek odhadu?
  Prodejní tým usilovně pracuje na vytvoření nabídky pro vás. Do 4 pracovních dnů váš prodejce posoudí vaši situaci a navrhne strategii, která podle nás bude vyhovovat vašim potřebám. Po jejím dokončení vás budeme informovat!
  Proč bych nemohl použít online kalkulačku?
  Pomůžeme vám získat nejlepší cenu za vaši nemovitost tím, že jí poskytneme náš osobní přístup. Nespoléháme se na online kalkulačky, ale při hledání správné tržní hodnoty vašeho domu nebo kancelářských prostor využíváme naše bohaté zkušenosti. Zaručujeme vám, že vám poskytneme přesný odhad hodnoty vaší nemovitosti, a to bez jakýchkoli nákladů.
  home-shape-02 Nacenit nemovitost
  reality_od_nas_logo Nacenit nemovitost
  Reality od nás s.r.o.
  Sídlo: Střelecká 1334/26
  46601, Jablonec nad Nisou
  Česká republika🇨🇿
  IČ: 28377699
  Spisová značka C 26348
  zapsáno u Krajského soudu v Ústí nad Labem
  © Realityodnas.cz
  Created by REDhand.cz

  Sociální sítě