Skip to main content

Náš tým se postará také o prodej vaší nemovitosti.

Náš tým se postará také o prodej vaší nemovitosti. Na naše zkušenosti se můžete spolehnout, protože jsme odborníci na prodej bytů a domů v Jablonci nad Nisou, Liberci a okolí.

Chápeme, že prodej vaší nemovitosti,
je velký krok a chceme vám ho co nejvíce usnadnit.
Připravíme pro vás vhodnou strategii prodeje,
rychle připravíme všechny dokumenty
bez jakýchkoli závazků a zdarma.

Kontaktujte nás ještě dnes a my vám poskytneme profesionální služby při prodeji nebo pronájmu vaší nemovitosti.

Pro úspěšný prodej jsou nezbytné tři kroky.

Jde o správnou cenu, skvělou prezentaci a dokonalý právní servis. Je toho však mnohem více, například správné stanovení ceny a příprava, marketing, vyjednávání a finalizace. Prozradíme vám, čím se řídí nejlepší makléři."

Cena nemovitosti ovlivňuje rychlost jejího prodeje

Realita je taková, že na trhu s nemovitostmi je příliš velká konkurence a je těžké nemovitost prodat. Chcete-li nemovitost správně ocenit, musíte znát lokalitu, stav nemovitosti a realitní trh. Tím, že toto vše zohledníme, vám ušetříme čas a energii. S námi máte jistotu, že získáte přesné ocenění.

Základem je dobrá prezentace

Navrhujeme byty, které se prodávají! Naši designéři, kteří mají bohaté zkušenosti v oblasti home stagingu a interiérů, představí váš byt tak, aby na první pohled zaujal realitní servery svou kvalitou. Home staging je nejen nejefektivnějším způsobem, jak zajistit maximální prodejní cenu, ale také způsobem, jak dát vašemu soukromému prostoru šmrnc. Pokud chcete využít našich služeb, proměníme váš domov k nepoznání během několika hodin a zájemci se jen pohrnou.

Zajistíme Vaší bezpečnost

Kupní smlouva je vyvrcholením celého procesu koupě nemovitosti, ale často je třetí nebo čtvrtou smlouvou, kterou při prodeji podepisujete. Ve smlouvách vás jedna chyba může stát statisíce a v nejhorším případě o nemovitost přijdete. Pokud potřebujete mít jistotu, že vám kupující zaplatí a že nedojde ke zpronevěře, měli byste právní službu svěřit odborníkovi, který vám její ochranu zaručí akreditovaným právníkem.

Jak vlastně probíhá proces prodeje?

Nastal čas prodat váš byt nebo dům v Libereckém kraji nebo v Praze? Nechcete trávit desítky hodin na prodejních portálech a prohlídkách? Díky krásně stylizovanému focení a podrobnému popisu váš byt odlišíme od konkurence, abyste za svou nemovitost získali nejvyšší cenu.

Cenový odhad

Každý kupující musí znát tržní cenu nemovitosti, kterou chce koupit. Proto u každé nemovitosti provádíme odhad ceny, jejíž hodnota je určena na základě aktuálních tržních trendů a srovnatelných nemovitostí.

Připravíme Vaši nemovitost k prodeji

Pokud prodáváte svůj dům nebo byt a nepřipravili jste ho řádně, bude pravděpodobně obtížné získat dobrou cenu. Dům, který je dobře připravený a ve výborném stavu, může mít rozhodně větší šanci na prodej za nejlepší cenu.

Prodejní marketing

Díky propracovanosti systému Realitka můžete svou nemovitost odlišit od ostatních. Budete moci přilákat více potenciálních kupců a zvýšit své šance na prodej nemovitosti v kratším časovém horizontu.

Inzerce

Jsme skupina odborníků, kteří vědí vše o reklamě a marketingu. Postaráme se o celý proces (od koncepce až po realizaci). Vytváříme reklamní obsah šitý na míru konkrétně každému kupujícímu a s maximální účinností zvyšujeme konverzní poměr příchozí návštěvnosti.

Zajištění fyzických prohlídek

První prohlídka vaší nemovitosti je pro kupujícího nejdůležitějším okamžikem. Nemovitost v něm musí vyvolat příjemný pocit a ukázat všechny své přednosti. Prohlídku dokážeme zorganizovat tak, aby byla příjemným zážitkem, který klienta přesvědčí, že našel svůj vysněný domov.

Zkontrolujeme zájemce

Realitka je tým certifikovaných realitních makléřů a realitních agentů, kteří jsou připraveni vám pomoci prodat vaši nemovitost. Řídíme nejen samotný prodej, ale také prověřujeme potenciální kupce, abychom zajistili, že během samotného prodeje nenastane žádný zásadní problém.

Smlouvy a prodej

Tvoříme a poskytujeme služby klientům již více než 20 let. Nabízíme vlastní unikátní služby, které zahrnují veškeré právní a finanční služby spojené s realitními transakcemi. Náš tým právníků a daňových poradců se vám bude plně věnovat a zajistí, aby vaše zájmy byly zastoupeny ve všech smluvních ujednáních, která připravíme.

Dokončení prodeje

Prodej nemovitosti může být náročný proces a je důležité vybrat si profesionální tým realitních makléřů, kteří mají v této oblasti prokazatelné zkušenosti. Pomůžeme vám s celým procesem, takže se nemusíte o nic starat. Zařídíme vše kromě vašeho podpisu na smlouvě.

Nenašli jste co jste hledali? Jste na správném místě. Díky našim odborným znalostem, nadšení a místní znalosti jsme připraveni vám pomoci na každém kroku od úvodní schůzky až po závěrečný stůl. Nabízíme bezplatné konzultace, tak se přijďte podívat, co v nás je! Vyplňte prosím krátký formulář a my se Vám ozveme.

Celé jméno *
E-mail *
Telefon *
+420
Hledat
  Zpráva pro nás *
  Odeslat
  reality_grey Prodej nemovitosti
  home-shape-02 Prodej nemovitosti
  reality_od_nas_logo Prodej nemovitosti
  Reality od nás s.r.o.
  Sídlo: Střelecká 1334/26
  46601, Jablonec nad Nisou
  Česká republika🇨🇿
  IČ: 28377699
  Spisová značka C 26348
  zapsáno u Krajského soudu v Ústí nad Labem
  © Realityodnas.cz
  Created by REDhand.cz

  Sociální sítě