Skip to main content

Realitní kancelář Liberec | Reality od nás s.r.o.

Pokud chcete prodat svou nemovitost, naše realitní kancelář je tou správnou volbou. Rádi Vám poradíme s celým procesem, zařídíme ocenění, kompletní právní servis, vybereme či prodáme tu správnou nemovitost a najdeme kupce ochotného zaplatit nejvyšší částku. Pokud se smlouvu nepodaří dokončit včas, naše služby jsou zcela zdarma! Smlouvu je možné prodloužit, pokud by bylo třeba vymyslet alternativní a lepší řešení. Provizi řešíme pouze s kupujícím, pro každou nemovitost individuálně a za co nejméně. V případě, že řešíte exekuci a nevíte jak na to, tak vytočte naše číslo, zavolejte nám klidně i o víkendu a vyřešíme to společně. 

Chápeme, že prodej vaší nemovitosti,
je velký krok a chceme vám ho co nejvíce usnadnit.
Připravíme pro vás vhodnou strategii prodeje,
rychle připravíme všechny dokumenty
bez jakýchkoli závazků a zdarma.

Kontaktujte nás ještě dnes a my vám poskytneme profesionální služby při prodeji nebo pronájmu vaší nemovitosti.

Nenašli jste co jste hledali? Jste na správném místě. Díky našim odborným znalostem, nadšení a místní znalosti jsme připraveni vám pomoci na každém kroku od úvodní schůzky až po závěrečný stůl. Nabízíme bezplatné konzultace, tak se přijďte podívat, co v nás je! Vyplňte prosím krátký formulář a my se Vám ozveme.

Celé jméno *
E-mail *
Telefon *
+420
Hledat
  Zpráva pro nás *
  Odeslat

  Nejčastější dotazy

  Je výhodné mít exkluzivní smlouvu?
  Pokud máte s makléřem písemnou exkluzivní smlouvu, neobává se, že by ztratil kontrolu nad vaší nemovitostí. Proto investují více času svých zaměstnanců i svého vlastního, aby vaši nemovitost prodali za co nejvyšší cenu v dohodnutém termínu, a vy získáte záruku, že se tak stane! Pokud nemovitost nabízí více realitních kanceláří najednou, vzájemně si konkurují a snaží se předstihnout své konkurenty, aby prodali svou nemovitost jako první a získali provizi. Tito makléři však nemají zájem ztrácet příliš mnoho času s nemovitostí, která má příliš vysokou nejistotu na to, aby na ní mohli snadno vydělat.
  Jakou provizi zaplatím?

  Naše provize se vypočítává z prodejní ceny vaší nemovitosti s tím, že prodejce nic neplatí. Proto si můžete být jisti, že naše provize nepřesáhne určitá procenta. Každou nemovitost řešíme individuálně. 

  Co když si najdu zájemce sám?
  Jsme vždy flexibilní, abychom se přizpůsobili vašemu časovému rozvrhu, a rádi vám ukážeme co nejvíce nemovitostí.Pokud po podpisu exkluzivní smlouvy najdete kupce sami, vrátíme vám 30 % dohodnutého poplatku za uzavření smlouvy. Vždy si ponecháme pouze poplatek za služby, které jsme vám skutečně poskytli.
  Kdo se bude o prodej starat?
  Společnost Reality od nás s.r.o.zajišťuje prodej vašeho domu s pomocí licencovaného makléře, který vyřídí všechny vaše dotazy, připomínky a vyřeší veškeré problémy, které mohou v průběhu prodeje nastat. Váš makléř Reality od nás s.r.o. vám bude k dispozici v průběhu celého procesu, a to i po uzavření obchodu.
  home-shape-02 Realitní kancelář
  reality_od_nas_logo Realitní kancelář
  Reality od nás s.r.o.
  Sídlo: Střelecká 1334/26
  46601, Jablonec nad Nisou
  Česká republika🇨🇿
  IČ: 28377699
  Spisová značka C 26348
  zapsáno u Krajského soudu v Ústí nad Labem
  © Realityodnas.cz
  Created by REDhand.cz

  Sociální sítě